MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W listopadowo-grudniowym numerze Miesięcznika Edukacyjnego "Perspektywy" i na portalu Perspektywy.pl zostanie ogłoszony, już po raz dziewiąty Ranking MBA Perspektywy 2022

Ambicją Perspektyw jest profesjonalna promocja programów MBA, zarówno wśród potencjalnych kandydatów - menedżerów średniego i wyższego szczebla, jak i osób ze środowiska HR zajmujących się oceną i rozwojem kompetencji najwyżej kwalifikowanych kadr kierowniczych. W publikacji adresowanej do kadry menedżerskiej i osób zamierzających uzyskać najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania, znajdzie się - obok pełnej wersji Rankingu - obszerny raport pokazujący tę formę studiów w Polsce i na świecie, prezentacje zwycięzców, opinie absolwentów.

Przygotowanie Rankingu nadzoruje Kapituła pod przewodnictwem prof. Elżbiety Mączyńskiej – honorowej prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Wysokie profesjonalne wymagania rankingowe staną się ważnym argumentem dla kandydatów na te wyjątkowo wymagające studia.

Uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu MBA 2022 zaplanowane jest na grudzień. Specjalne wydanie Perspektyw z wynikami rankingu oraz serwis poświęcony studiom biznesowym na portalu Perspektywy.pl to właściwe miejsce promocji oferty studiów MBA rozpoczynających się w 2023 roku. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości!

Termin przesyłania zleceń i materiałów reklamowych upływa7 listopada br.

Do pobrania:

Zlecenie
Ankieta

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt