MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Kilka tysięcy maturzystów z całego województwa opolskiego wzięło udział w Opolskim Salonie Maturzystów, odbywającym się na Politechnice Opolskiej. Było to doskonałe zakończenie tegorocznej kampanii Salon Maturzystów, zainaugurowanej oficjalnie 7 września na Uniwersytecie Śląskim przez minister Krystynę Szumilas.

Młodzież i gości honorowych przywitała na Politechnice jej prorektor prof. Katarzyna Macek-Kamińska. – Salon Maturzystów, odbywający się w Opolu już po raz szósty, to znakomita inicjatywa, ułatwiająca młodym ludziom podjęcie niezwykle ważnych decyzji dotyczących wykształcenia – podkreśliła w swoim wystąpieniu Halina Bilik, opolski kurator oświaty. Znakomity – jak zawsze! – wykład inauguracyjny „Matura 2013 przed nami; Matura 2013 – obowiązki i prawa maturzysty" wygłosił Wojciech Małecki, dyrektor OKE we Wrocławiu.

Maturzyści tłumnie korzystali z wykładów przygotowanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną i konsultacji ekspertów. Oblegane było również stoisko Perspektyw, na którym wydawane były Informatory dla Maturzystów 2013.

Opolski Salon był ostatnim akcentem tegorocznej kampanii Salon Maturzystów. Dziękujemy Dyrektorom i Ekspertom wszystkich Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, Władzom Uczelni-Gospodarzy, Wystawcom i Maturzystom 2013. Będziemy trzymać za Was kciuki na maturze!!!

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!