MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W dniach 16–18 listopada 2022 roku odbędzie się Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia - kolejne wspólne wydarzenie, którego organizatorem jest Konsorcjum Akademickie Katowice - Miasto Nauki.

Jest to nowa inicjatywa corocznych spotkań poświęconych problematyce jakości kształcenia. Przyświecającym celem jest wymiana doświadczeń, podejmowanie wspólnych inicjatyw oraz praca zespołowa nad ciągłym udoskonalaniem jakości kształcenia. 

Tematyka kongresu jest szeroka – obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące systemów zapewnienia jakości kształcenia, monitorowania jakości kształcenia, akredytacji, umiędzynarodowienia kształcenia, rozwoju kompetencji dydaktycznych, kształcenia zdalnego.

W trakcie kongresu spotkają się osoby studiujące, nauczyciele akademiccy i nauczycielki akademickie, osoby kreujące i organizujące dydaktykę akademicką, a także osoby odpowiedzialne za monitorowanie jej jakości. Większość wydarzeń w trakcie kongresu będzie miała charakter otwarty także dla osób spoza instytucji organizujących (po uprzedniej rejestracji). Wydarzenie odbędzie się w siedzibach uczelni Konsorcjum na terenie Katowic. Udział w nim jest bezpłatny. 

Uroczyste otwarcie Kongresu odbędzie się 17 listopada 2022 roku o godzinie 10.00 w auli im. Andrzeja Pawlikowskiego  Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego  (Katowice, ul. Uniwersytecka 4). Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału w otwarciu Kongresu do 14 listopada 2022 roku za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy także do udziału w poszczególnych aktywnościach, na które rejestracja dostępna jest na stronie. 

Już teraz zapraszamy na recital fortepianowy Tomasza Rittera, który odbędzie się 16 listopada o godz. 19.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach im. Karola Szymanowskiego, a także na wystawy, które będą od tego dnia prezentowane w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Szczegółowe informacje oraz program Kongresu dostępne są na stronie: www.iceq.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/626306645945569?ref=newsfeed

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt