MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Listopad już w pełni, ale "Study in Poland" nie zwalnia tempa i zaprasza uczelnie członkowskie na targi na najbardziej rokujące rynki rekrutacyjne.

Już 23-25 listopada 2022 biało-czerwone stoisko narodowe będzie witało przyszłych studentów w Almaty, a 3-4 grudnia - będziemy w Baku!

Kazachstan od lat pozostaje stałą pozycją w planie wyjazdowym „Study in Poland”. Według najnowszych danych w Polsce przybywa nowych studentów z Kazachstanu – to dobry powód, aby udać się ponownie na targi w największym mieście tego kraju!

Tym samym serdecznie zapraszamy do Almaty, na targi ”Education and Career 2022”, które odbędą się 23-25 listopada 2022 w centrum Atakent-Expo.

Kazachstan jest od wielu lat jednym z priorytetowych kierunków zagranicznej aktywności „Study in Poland” – przyrost liczby studentów z tego kraju w Polsce wykazuje rosnącą z roku na rok dynamikę!

Trzymamy więc kciuki i staramy się robić wszystko, aby umacniać wśród kazachstańskiej młodzieży prestiż dyplomu polskiej uczelni!

Więcej szczegółów o targach w Almaty oraz zapisy do 14 listopada włącznie:

http://www.info.studyinpoland.pl/kalendarium/2022-23/835-listopad-2022/1757-kazachstan-almaty-targi-edukacyjne-education-and-career-stoisko-stacjonarne-study-in-poland

W Baku natomiast będziemy na samym początku grudnia - na targach „2022 Fall Azerbaijan Fair” w Baku (Azerbejdżan) w dniach 3-4 grudnia 2022.

Azerbejdżan jest od wielu lat liderem wśród krajów regionu pod względem wzrostu PKB i rozwoju gospodarki. Jednocześnie jest to kraj z młodym społeczeństwem, gdzie średnia wieku 10 milionów mieszkańców stanowi zaledwie 34 lata.

Dobre wykształcenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż popyt na wysoko wykwalifikowane kadry wewnątrz kraju stale rośnie.

Tym razem wybierzemy się na targi światowego organizatora imprez rekrutacyjnych - firmy a2.

Targi w Baku stały się już imprezą cykliczną, prowadzoną w samym centrum miasta - Baku Hilton Hotel, przyciągającą wielu kandydatów zainteresowanych studiami za granicą.

Szczegóły targów w Baku oraz zapisy na nie do 14 listopada włącznie:

http://www.info.studyinpoland.pl

Serdecznie zapraszamy!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt