MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Stan prac nad Rankingiem Liceów i Techników Perspektywy 2023 oraz dyskusja nad jego metodologią  w kolejnych edycjach były najważniejszymi tematami poruszanymi podczas posiedzenia Kapituły Rankingu, które odbyło się 15 listopada w sali Senatu Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. 

Uczestników spotkania przywitał prof. Jan Łaszczyk, honorowy przewodniczący Kapituły, który przypomniał, że APS już od ponad 10 lat gości członków tego gremium. W posiedzeniu wzięli udział dyrektorzy okręgowych komisji egzaminacyjnych i przewodniczący komitetów głównych olimpiad przedmiotowych. Komisję ds. Kształcenia KRASP reprezentowała jej wiceprzewodnicząca prof. Tamara Zacharuk. Gościem posiedzenia był Artur Górecki, dyrektor Departamentu Kształcenia Ogólnego i Podstaw Programowych w Ministerstwie Edukacji i Nauki.

Perspektywy przedstawiły także raport po tegorocznym Salonie Maturzystów, który okazał się wielkim sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym: wzięło w nim udział ponad 97 000 uczestników, czyli co trzeci przyszłoroczny maturzysta, odbyło się ponad 350 spotkań programowych, a swoją ofertę zaprezentowało uczestnikom 136 wystawców. Wnioski z tegorocznej kampanii Salon Maturzystów zostaną wykorzystane podczas przyszłorocznej edycji – już 18.!

Dział Rankingów i Analiz Edukacyjnych Perspektyw przedstawił stan prac nad najnowszą edycją zestawienia, która zostanie ogłoszona 12 stycznia 2023. Gospodarzem gali będzie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!