MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Terminy składania wniosków na poszczególne akcje i działania w ramach Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym, sieć Centrów Innowacji Erasmus+ InnHUB prowadzi szereg kampanii informacyjnych, które mają pomóc zainteresowanym instytucjom, organizacjom, przedsiębiorstwom, samorządom oraz innym podmiotom uzyskać wiedzę o zasadach i procesie wnioskowania. 

Najbliższe nabory planowane są już w lutym i marcu. Całkowity budżet na rok 2023 szacuje się na blisko 3,4 mld euro.

Granty na sportowe działania – to prostsze niż myślisz!

W najbliższym czasie zapraszamy na cykl spotkań Erasmus+ Sport. Wydarzenia odbędą się na przełomie stycznia i lutego w pięciu miastach: Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i w Łodzi. Opowiemy o tym:

  • jak rozwijać siebie i swoją organizację/instytucję w dziedzinie sportu;
  • jak uzyskać dofinansowanie nawet do 450 tys. euro na niekomercyjną europejską imprezę o zasięgu lokalnym lub europejskim;
  • jak skutecznie realizować projekty dotyczące współpracy w zakresie sportu (30 tys. – 400 tys. euro)
  • jakie możliwości oferuje program Erasmus+ kadrze sportowej oraz trenerom – mobilności zagraniczne.

Z naszymi funduszami można realizować szereg działań promujących m.in.: wolontariat sportowy, włączenie społeczne poprzez sport, walkę z dyskryminacją w sporcie, obejmująca równość płci oraz zachęcanie do prowadzenia zdrowego stylu życia. 

Poznaj możliwości rozwoju w wielu sektorach Erasmus+ na spotkaniu w Łodzi 

Już w lutym zapraszamy do Łodzi na Spotkanie informacyjne nt. oferty programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w ramach konkursu 2023. Program spotkania podzielony będzie na dwie części:

  • 9 lutego (czwartek) - przekrojowa oferta programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności – wnioskowanie w sektorach ze szczególnym naciskiem na partnerstwa współpracy, sektor Sport oraz projekty wolontariatu.
  • 10 lutego (piątek) - szczegółowa oferta programu Erasmus+ dla sektora Szkolnictwo wyższe, ze szczególnym naciskiem na Akcję II oraz akcje centralne.

Erasmus+ na uczelniach to nie tylko mobilności

Jeszcze tylko przez kilka dni (do 22 stycznia) można rejestrować się na spotkanie informacyjne poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które są częścią tzw. Akcji 2 Programu Erasmus+ (Key Action 2). Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2023 r. w Warszawie. 

Wszystkie wydarzenia są realizowane przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności przy wsparciu Centrów Innowacji InnHUB.

Erasmus+ InnHUB to ośrodki tworzone we współpracy z uczelniami i strefami biznesowymi, które promują program Erasmus+. Centra są miejscem spotkań informacyjnych, szkoleń oraz wykładów prezentujących dobre praktyki związane z innowacjami i nowymi technologiami. Do tej pory utworzono punkty w 5 miastach Polski: w Krakowie (we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie), w Katowicach (we współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną), w Gdańsku (we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim), w Poznaniu (we współpracy z Politechniką Poznańską) oraz w Łodzi (we współpracy z Politechniką Łódzką).

Więcej informacji o sektorach i akcjach programu znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Narodowej Agencji Programu Erasmus+ w Polsce

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.