MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wszystkich zainteresowanych udziałem w dorocznej konferencji nt. umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego i nauki Studenci zagraniczni w Polsce 2023 uprzejmie informujemy, że został już opublikowany pełny jej program: www.studyinpoland.pl/konferencja2023/program. Jest on bogaty jak nigdy przedtem: siedem sesji plenarnych, pięć sesji równoległych, dwa wydarzenia towarzyszące, gala nagrody „Gwiazdy Umiędzynarodowienia 2023” i konkursu INTERSTUDENT. Równolegle posiedzenie Prezydium KRASP i spotkanie uczelni programu „Incubating Freedom”! Łącznie ponad 200 uczestników, ponad 50 mówców i super goście!

Poruszone zostaną wszystkie kluczowe problemy, przed którymi stoi dziś polskie szkolnictwo wyższe: przede wszystkim wyzwania związane z wojną w Ukrainie, rozwój uniwersytetów europejskich, półmetek inicjatywy IDUB, umiędzynarodowienie studiów medycznych i edukacja w zakresie IT, plany rozwojowe ministerstwa i głównych organizacji zaangażowanych w internacjonalizację… Tradycyjnie na tej konferencji będą wszyscy, którym umiędzynarodowienie naszych uczelni leży na sercu!

Zachęcamy do pilnego zarejestrowania się na „konferencję roku”. Miejsca jeszcze są, ale baza hotelu „Gołębiewski” i sale zabytkowego Pałacu Branickich, w których odbywać się będzie konferencja, nie są z gumy!

Rejestracja

Do zobaczenia w murach gościnnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku!

Prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk - przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej
Prof. dr hab. Adam J. Krętowski - rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Waldemar Siwiński - założyciel Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.