Rozwój technologii w HR, zmiany w prawie pracy, planowane inicjatywy w Polsce i w Unii Europejskiej - to główne tematy Kongresu Praca 4.0 organizowanego przez Konfederację Lewiatan w dniach 30 stycznia - 3 lutego.
Doświadczenia ostatnich lat - pandemia, wojna w Ukrainie, kryzysy, a także wyzwania demograficzne i zmiana pokoleniowa wpływają na przyszłość rynku pracy. Na początku 2023 r. zadajemy sobie pytanie, co nas w tej dziedzinie czeka.
Bieżąca wiedza o zmianach na rynku pracy
Udział w Kongresie Praca 4.0 to szansa na aktualną wiedzę o kluczowych zmianach i wyzwaniach na rynku pracy, o aktualnych inicjatywach w UE i w kraju, o skutecznych rozwiązaniach dla osób zarządzających obszarem HR.
Uczestnicy paneli i spotkań podczas wielu dyskusji odpowiedzą na pytania:
- w jakim kierunku zmierza krajowy i unijny rynek pracy?
- gdzie poszukiwać nowych kandydatów do pracy (silver economy, migracja, osoby bierne zawodowo)?
- jak technologie wspierają HR?
- jak zapewnić efektywne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności?
- na jakie zmiany legislacyjne muszą się przygotować pracodawcy w 2023 roku, jak prawo pracy może wesprzeć przedsiębiorcę w kryzysie?
- wypalenie zawodowe a quiet quitting – jak dbać o dobrostan pracowników?
- na co zwrócić uwagę w zarządzaniu różnorodnością w miejscu pracy?
Kongres Praca 4.0 odbędzie się w formule hybrydowej
Pierwszy dzień Kongresu, 30 stycznia 2023, to stacjonarna konferencja w Warszawie. Od 31 stycznia do 3 lutego odbędą się warsztaty online uzupełniające tematy omawiane pierwszego dnia. Warsztaty będą transmitowane ze studia Konfederacji Lewiatan. Uczestnictwo w wydarzeniach jest bezpłatne, po wcześniejszym zarejestrowaniu się.
Podczas Kongresu Praca 4.0 w gronie biznesu, praktyków HR, polityków, przedstawicieli administracji oraz świata nauki poszukamy odpowiedzi na pytania najbardziej istotne dla pracodawców. Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji, rejestracja i agenda na stronie www.praca4zero.pl