MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Szkoleniem i warsztatami dla mentorek i mentorów - ekspertów gamedevu ze słynnego studia developerskiego CD PROJEKT RED rozpoczęliśmy w Perspektywy Women in Tech II edycję programu stypendialno-mentoringowego “Dziewczyny w grze!”.

Podczas gdy nowe grono mentorskie pilnie przygotowuje się do całorocznej pracy z młodymi adeptkami gamedevu, my żegnamy się z utalentowanymi laureatkami pierwszej edycji tego wyjątkowego programu i nie możemy wyjść z podziwu, ile udało im się osiągnąć podczas minionych dwunastu miesięcy: to nie tylko nowe umiejętności, rozwój kompetencji twardych i miękkich, ale także mnóstwo inspiracji, odważnych planów na przyszłość, wspaniałych pomysłów i świetnych projektów w dziedzinie artu, programowania, game designu i produkcji w gamedevie. Na nasze utalentowane absolwentki czeka teraz program alumni, atrakcyjne oferty stażowe i dalszy rozwój kariery w gamedevie! Te wyjątkowe dziewczyny przetarły nowe szlaki dla swoich młodszych koleżanek i mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy o ich sukcesach zawodowych! 

Laureatki II edycji programu stypendialno-mentoringowego “Dziewczyny w grze!” zawitają do Warszawy już w sobotę - 28 stycznia, by w siedzibie CD PROJEKT RED poznać swoje mentorki i mentorów, z którymi będą zgłębiać tajniki tworzenia gier wideo i wspólnie przemierzać kręte ścieżki gamedevu. Powodzenia, dziewczyny!

dziewczynywgrze.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt