MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Uczelnie z całej Polski spotkają się z maturzystami 10-11 marca br. w Warszawie na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2023. Nowa formuła matury dla absolwentów liceów, nowe wyzwania dla pokolenia absolwentów i nowe propozycje uczelni to wyzwania, które pozwalają zakładać, że obiekt targowy EXPO przy ul. Prądzyńskiego zgromadzi tysiące młodych osób poszukujących najlepszych ścieżek dalszego kształcenia.

Stali wystawcy targów edukacyjnych Perspektyw wiedzą, że na tych spotkaniach po prostu trzeba być! Przedmaturalna gorączka i zbliżająca się decyzja o wyborze studiów to najlepszy moment na rozmowy z kandydatami. Potrzebna im nasza rzetelna pomoc w przygotowaniach do trudnych decyzji: jak najlepiej wypaść na maturze decydującej o szansie na wymarzone studia i kierunek, która uczelnia gwarantuje najlepsze warunki (nauki, rozwoju, możliwości przyszłej pracy), jak pogodzić marzenia z realiami codziennego życia; studia w kraju, czy zagranicą, w rodzinnym mieście, czy jednak samodzielnie, z dala od domu.

Wykłady ekspertów i influencerów na temat egzaminu maturalnego, doradcy kariery, uczelnie i inspirujący wykładowcy, tysiące inspirujących rozmów w salach wykładowych, przy własnych stoiskach, a także w specjalnej stoliczkowej strefie mentoringu, gdzie można będzie umawiać się na konsultacje „w cztery oczy”.

Nadal przyjmujemy zgłoszenia od potencjalnych wystawców - serdecznie zapraszamy!

salon.perspektywy.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!