MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Stoiska szkół wyższych i średnich, pokazy, prezentacje, scena talentów, oferta zajęć pozalekcyjnych – to tylko niektóre atrakcje tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 9 i 10  marca w Targach Lublin. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców - licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe oraz uczelnie.  Tu zaplanujesz swoją przyszłość.

Lubelska Strefa Zawodów                       

Lubisz gotować, a może interesuje Cię praca kosmetyczki czy mechanika? Myślisz o wyborze klasy o profilu wojskowym, ale nie wiesz na czym polega nauka na takim kierunku?  Zapraszamy do Lubelskiej Strefy Zawodów! Stoiska i przyjęty na nich sposób prezentacji treści mają stworzyć możliwość bezpośredniego poznania środowiska pracy i specyfiki danego zawodu oraz skonfrontowanie swoich predyspozycji i wyobrażeń. Służyć temu będą m.in. pokazy i próby pracy, w których będą mogli uczestniczyć również zwiedzający.

Zaprezentuj swój talent

Ważnym punktem programu Targów Edukacyjnych w Lublinie są występy uczniów na Scenie Talentów. Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne, wystąpić  przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas. Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie w Targach Lublin.

Prawo jazdy do wygrania

Targi Edukacyjne to nie tylko doskonała okazja, aby poznać swoją wymarzoną szkołę, ale również szansa na wygraną. Skończyłeś 18 lat i marzysz o kursie prawa jazdy?  Znajdź Targi Edukacyjne - Lublin 2023 na Facebooku i weź udział w konkursie. Do wygrania kurs na prawo jazdy kat. B o wartości 3200 złotych.

Praca w okresie wakacyjnym

Myślisz o podjęciu pracy w okresie wakacyjnym lub chcesz wykonywać inne lekkie prace, ale nie znasz przepisów prawa pracy dla osób młodocianych? Nie martw się – Państwowa Inspekcja Pracy podczas spotkania informacyjnego odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jeżeli jesteś pracodawcą i chcesz zatrudniać młodocianych, to spotkanie jest również dla Ciebie.

Program Wspierania Mobilności Młodzieży

Planujesz poznawanie innych kultur, chcesz nawiązać  międzynarodowe kontakty, a także zdobyć umiejętności i doświadczenia zawodowe w innym kraju? Przyjdź na Targi Edukacyjne i dowiedz się jak odbyć praktykę zawodową w drugim państwie, jak zrealizować część programu studiów, bądź wyjechać w celach turystycznych i podjąć czasowe zatrudnienie.

 

Targi Edukacyjne w Lublinie

9 marca 2023 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00 | 10 marca 2023 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00
Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11 (hala C)

WSTĘP BEZPŁATNY!

Więcej informacji: edukacja.targi.lublin.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt