MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ponad 150 dzieci ze szkół STO wystąpi podczas zbliżającej się Gali Talentów STO 2.0.
3 kwietnia publiczność zgromadzona w Studiu Koncertowym Polskiego Radia będzie podziwiać występy uzdolnionych uczniów z całej Polski. Organizatorem Gali jest Społeczne Towarzystwo Oświatowe. Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja „Perspektyw”.

Gala Talentów STO 2.0 odbędzie się w Warszawie. W Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego swoje umiejętności zaprezentują utalentowani uczniowie szkół podstawowych i liceów.

Publiczność zgromadzona w Studiu zobaczy 30 występów. Na scenie pojawią się m.in. obiecujący wokaliści, tancerze i zespoły muzyczne oraz utytułowana orkiestra. Nie zabraknie popisów gimnastycznych oraz układania kostki Rubika z zamkniętymi oczami.

Występ na Gali to dla uczniów duże osiągnięcie. Uczestnicy wydarzenia zostali bowiem wyłonieni w eliminacjach, podczas których eksperci oceniali ponad sto zgłoszeń.

– Szkoły STO podążają za dzieckiem. To placówki, w których uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i pielęgnować pasje – mówi Zygmunt Puchalski, Prezes Społecznego Towarzystwa Oświatowego. – Wśród naszych absolwentek i absolwentów nie brakuje osób, które wyróżniały się talentem w czasach szkolnych, a obecnie, już jako dorośli, zachwycają swoimi umiejętnościami całą Polskę. Podczas zbliżającej się Gali Talentów zobaczymy ich potencjalnych następców. Jestem przekonany, że sprzyjające środowisko, jakim są szkoły STO, pomoże młodym uczestnikom Gali w dalszym rozwoju i osiągnięciu w dorosłym życiu sukcesu w wybranej przez nich dziedziniedodaje.

Gala Talentów STO odbędzie się po raz drugi. Pierwsza odsłona wydarzenia miała miejsce w 2018 roku.

sto.org.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt