MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Tuż po zakończeniu egzaminów maturalnych 2023 opublikowany zostanie "Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2023". Ukaże się on w majowo-czerwcowym numerze Miesięcznika Edukacyjnego "Perspektywy" oraz na stronie www.ranking.perspektywy.pl.

Ranking jest ważnym narzędziem dla kandydatów na studia, którzy muszą podjąć jedną ze swoich najważniejszych życiowych decyzji o wyborze uczelni i kierunku. Publikowane zestawienia są dla maturzystów zbiorem informacji, które tę decyzję uzbrajają w ważne argumenty. Będzie także, co oczywiste, wnikliwie analizowany przez władze uczelni i środowisko akademickie w Polsce.

Rankingowe wydania "Perspektyw" (oraz serwis internetowy ze szczegółowymi zestawieniami tabelarycznymi) są szeroko cytowane i komentowane w mediach. Dowodem jest tytuł "Najbardziej opiniotwórczego miesięcznika w Polsce" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów oraz statystyki Google Analytics: w 2022 r. - tylko w ciągu dwóch dni po opublikowaniu rankingu! - stronę tę odwiedziło ponad 100 tysięcy "unique users".

Wyniki rankingu ogłoszone zostaną podczas uroczystości z udziałem rektorów najlepszych polskich uczelni i kierownictwa Ministerstwa Edukacji i Nauki, tradycyjnie z wielkim zainteresowaniem mediów. Powiadomimy Państwa ze stosownym wyprzedzeniem o dokładnym terminie tego wydarzenia.

Zapraszamy na nasze łamy!

Na zlecenia od Państwa czekamy do 28 kwietnia br.

Pobierz zlecenie

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt