MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Konfederacja Lewiatan organizuje konferencję "Własność intelektualna w dobie zmian – innowacje, kreatywność, ochrona". O wiedzy, doświadczeniu oraz wypracowanych innowacyjnych rozwiązaniach coraz częściej mówi się w kontekście kluczowego kapitału firmy. To oznacza, że zasoby intelektualne organizacji muszą być przedmiotem szczególnej ochrony. W jeszcze większym stopniu stanowią one o przewagach rynkowych firm.

Dlatego podczas spotkania eksperci i zaproszeni goście spróbują odpowiedzieć na pytania: Jak zabezpieczać potencjał i kapitał intelektualny firm? Czym jest innowacja oraz ochrona patentów we współczesnym świecie? Jak prawo własności intelektualnej może wpływać na rozwój gospodarczy państw i regionów? W jaki sposób regulacje prawne mogą kształtować uczciwe reguły konkurowania w zakresie patentów, innowacji i przełomowych wdrożeń?

Pierwszy dzień konferencji to spotkanie stacjonarne 30 marca w Hotelu Novotel, Warszawa Centrum. Drugiego dnia, 31 marca, organizatorzy zapraszają na warsztaty tematyczne online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

„Perspektywy” są partnerem medialnym wydarzenia.

Zgłoszenia i agenda tutaj.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt