MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


To wyjątkowy projekt skupiający się na współpracy jednych z największych gospodarek Europy: Polski, Niemiec i Francji.

Podczas trzydniowej konferencji w  Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w dniach 10 – 12 maja br.,  przedstawiciele świata biznesu, korpusu dyplomatycznego, kadry akademickiej i studenci z trzech krajów Trójkąta Weimarskiego będą mieli szansę podyskutować na aktualne tematy stanowiące wyzwanie dla Europy, m.in. kryzys energetyczny, digitalizacja czy różnice kulturowe.

Weimarskie Forum Gospodarcze jest kontynuacją Polsko-Niemieckiego Forum Gospodarczego, projektu realizowanego z sukcesem w SKN Spraw Zagranicznych przez XVII edycji. Są to lata doświadczenia pełne wielu międzynarodowych konferencji, warsztatów, wymian zagranicznych oraz przede wszystkim nawiązanych znajomości.

W odpowiedzi na nowe wyzwania w polityce międzynarodowej oraz dalszą potrzebę integracji postanowiliśmy poszerzyć nasz obszar zainteresowania o Francję.

Ideą projektu jest zwiększenie świadomości obywatelskiej i poznanie kompetencji niezbędnych do funkcjonowania w niemiecko-francuskim środowisku biznesowym, które stanowi dużą szansę dla Polek i Polaków. Zależy nam również na ożywieniu niedocenionej idei Trójkąta Weimarskiego wśród jego społeczności akademickiej, jak i na płaszczyźnie biznesowej.

Projekt realizowany jest wspólnie z organizacjami partnerskimi z Science Po w Paryżu oraz Hertie Busisness School w Berlinie.

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.