MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Program został przygotowany z myślą o osobach pełnoletnich, mieszkających w Polsce. W tegorocznej edycji programu Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council oferujemy aż 10 000 miejsc.

Według rankingu EF EPI (English Proficiency Index), Polska obecnie znajduje się na 13. miejscu na 111 badanych krajów, w których mieszkańcy najlepiej posługują się językiem angielskim. Ale jeszcze kilka lat temu, bo w 2016 roku, gdy Główny Urząd Statystyczny sprawdzał naszą znajomość języków obcych, wyniki nie były tak dobre. Ponad dwie trzecie osób w wieku 18-69 lat deklarowało znajomość jakiegokolwiek języka obcego, jednak u większości był to poziom podstawowy. Najwięcej osób deklarowało znajomość języka angielskiego, którym potrafiło posługiwać się, w różnym stopniu zaawansowania, prawie 44% dorosłych Polaków.

Santander Bank Polska we współpracy z British Council prowadzi nabór na kolejną edycję programu Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council.

„Naszą misją jest wspieranie polskiego społeczeństwa w rozwoju i promowanie idei ciągłego uczenia się. Nasze kursy językowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Liczba aplikacji na poprzednią edycję przerosła nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć dostępne miejsca aż dziesięciokrotnie.” – powiedział Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Najnowszy projekt oferuje 10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego online, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności. Stopień zaawansowania kursu dostosowany jest do uczestników i odbywa się na poziomach od A1 do C1. Najlepsi stypendyści w ostatnim etapie programu będą mogli przystąpić do testu IELTS, którego koszt w 100% pokryje Santander Bank Polska.

Za realizację projektu i wysoki poziom merytoryczny odpowiada British Council. Jest to ceniona instytucja reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej oraz edukacyjnej.

„Mimo, iż Polska plasuje się bardzo wysoko w rankingach oceniających znajomość angielskiego, młodzi ludzie często deklarują, że nie czują się wystarczająco przygotowani językowo do międzynarodowych wyzwań. Znajomość języka angielskiego to umiejętność, która otwiera wiele drzwi, poszerza perspektywy i pozwala sięgnąć po lepszą przyszłość. Jesteśmy dumni, że poraz kolejny możemy współpracować z Santander Bank Polska przy tym światowej klasy projekcie i wspólnie wspierać rozwój Polaków i Polek.” - powiedział Colm McGivern, Dyrektor British Council w Polsce.

Projekt składa się z 3 Etapów:

  • Etap I - 10000 osób otrzyma dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Studyz 4-oma webinariami Live25 miesięcznie
  • Etap II – 250 najbardziej zaangażowanych w naukę osób otrzyma dodatkowo 10 lekcji online z nauczycielami British Council i 4 webinaria Live25miesięcznie
  • Etap III - IELTS - 125 osób, wyłonionych spośród uczestników etapu II programu otrzyma dostępu do materiałów dydaktycznych Road to IELTS przygotowujących do zdania testu IELTS oraz 100% dofinansowania do opłaty za testu IELTS.

Projekt kierowany jest do wszystkich osób mieszkających w Polsce, które ukończyły 18 lat. Aplikacje można składać do 14 maja 2023 roku. Więcej informacji na stronie:

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!