MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ruszyła kolejna edycja spotkań pod szyldem Kuchnia Marketera. Głównym założeniem projektu są spotkania z marketerami, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach i pasji w dziedzinie marketingu oraz życiu prywatnym. To ciekawa inicjatywa, która może przyciągnąć zarówno początkujących, jak i doświadczonych marketerów, chcących zyskać inspiracje od najlepszych.

- W trakcie rozmowy skupiam się na osobowości rozmówcy, na indywidualnym podejściu do pracy, a marka, którą w danym momencie reprezentuje schodzi na drugi plan. Często padającymi pytaniami są: czemu robisz to co robisz, jaką drogę pokonałaś / łeś, co, jeśli nie to, czy też skąd bierzesz pomysły, czy bardziej, gdzie, w jaki sposób regenerujesz swoją głowę? Odpowiedzi padają często bardzo nietypowe, a przekonać możecie się sami, oglądając lub słuchając podcastów. Wszystkie odcinki oraz inne „kuchenne polecajki” znajdziecie na stronie www.kuchniamarketera.pl - mówi pomysłodawca i prowadzący Paweł Wielkopolan.

Jeśli chcielibyście podzielić się swoim pomysłem i polecić kolejnego gościa lub współpracę w ramach programu, zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt