MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Uroczyste ogłoszenie wyników Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2023 odbędzie się w czwartek, 29 czerwca w Warszawie, w Sali Odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi przy Krakowskim Przedmieściu 66. Wracamy do miejsca, w którym wykładała Maria Curie-Skłodowska, i w którym zawsze dobrze czuły się najlepsze uczelnie.

Ranking opublikowany będzie w czerwcowym numerze Miesięcznika Edukacyjnego "Perspektywy" oraz na stronie www.ranking.perspektywy.pl.

Publikacja jest ważnym narzędziem dla kandydatów na studia przygotowujących się do jednej z najważniejszych życiowych decyzji: wyboru uczelni i kierunku. Publikowane zestawienia są dla maturzystów zbiorem informacji, które tę decyzję uzbrajają w ważne argumenty. Będzie także, co oczywiste, wnikliwie analizowany przez władze uczelni i środowisko akademickie w Polsce.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej siły naszej dorocznej publikacji!

Rankingowe wydania "Perspektyw" (oraz serwis internetowy ze szczegółowymi zestawieniami tabelarycznymi) są szeroko cytowane i komentowane w mediach. Dowodem jest tytuł "Najbardziej opiniotwórczego miesięcznika w Polsce" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów oraz statystyki Google Analytics: w 2022 r. - tylko w ciągu dwóch dni po opublikowaniu rankingu! - stronę tę odwiedziło ponad 100 tysięcy "unique users".

Zlecenia przyjmujemy do 2 czerwca br.

Oferta i zlecenie

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt