MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Wszyscy jesteśmy świadkami, jak postęp technologiczny i transformacja cyfrowa zmieniają nasze życie, otwierając tym samym nowe perspektywy.

Branża IT rozwija się w zawrotnym tempie, oferując coraz więcej różnych – nieznanych wcześniej – obszarów specjalizacji i możliwości rozwoju kariery zawodowej. Mimo to na związanie swojej przyszłości zawodowej z IT decyduje się wciąż niewiele kobiet.  

W Akademii Leona Koźmińskiego panuje przekonanie, że IT jest dla wszystkich. Chcąc promować branżę nowoczesnych technologii i karierę zawodową w IT – szczególnie wśród kobiet – uczelnia podejmuje szereg zachęcających je do tego inicjatyw. Jedną z nich inicjatyw jest konferencja Kozminski Summit: Women of IT – wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem kariery w branży nowoczesnych technologii.

Na uczestników czeka 9 sesji tematycznych oraz sesja networkingowa. Na scenie wystąpi m.in. prof. Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego oraz Dr Bianka Siwińska, prezeska Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Zaproszeni eksperci podzielą się praktyczną wiedzą i opowiedzą, jakie trendy rozwoju oferuje branża IT, Data Science, AI, PM oraz konsulting IT.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Koźmiński AI. Konferencja jest współfinansowana ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach grantu przyznanego nam przez Operatora Our Future Foundation. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Koźmińskich, natomiast patronat medialny objął magazyn Perspektywy.

Akademia Leona Koźmińskiego wraz z partnerami zaprasza na wydarzenie 1 czerwca 2023r.
Więcej informacji na https://www.kozminski.edu.pl.

ZAPISY: http://bitly.pl/GJGQD

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!