MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Bardzo serdecznie zapraszam Państwa na 17. edycję Salonu Maturzystów Perspektywy, która odbędzie się 6-7 września na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego – podkreśla dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US, prorektor ds. studenckich.

Szczeciński Salon Maturzystów Perspektywy 2023 odbędzie się 6-7 września br. na Uniwersytecie Szczecińskim, (Wydział Nauk Społecznych, ul. Krakowska 71-79, Szczecin). Wstęp na Salon Maturzystów jest wolny i nie wymaga rejestracji, natomiast obowiązują zapisy na udział w spotkaniach programowych.

Rejestracja na Szczeciński Salon Maturzystów 2023

Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczelnie z regionu i całego kraju. Będzie to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Zachęcamy młodzież do aktywnego uczestnictwa - przedstawiciele uczelni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni i studiów!

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu przygotowała dla gości Salonu prezentację na temat zasad egzaminu maturalnego w roku 2024. Będą także spotkania z ekspertami, którzy omówią egzamin maturalny z języka polskiego i matematyki.

W tegorocznej edycji Salonu Maturzystów każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do Panelu Uczestnika, gdzie będą Państwo mogli dokonywać zmian w swojej rejestracji.

Bardzo prosimy o przestrzeganie terminów zapisów. Jeśli - już po zarejestrowaniu się - będą Państwo rezygnować z udziału uczniów (lub części grupy) w spotkaniu, apelujemy o wypisanie się przy użyciu Panelu Uczestnika lub przekazanie nam tej informacji. Zwolnione miejsca będziemy mogli udostępnić innym grupom. Uczestników niezapisanych będziemy mogli wpuścić na wykład tylko, jeśli w sali zostaną wolne miejsca.

Opiekunów zarejestrowanych grup zapraszamy do stoiska Perspektyw po odbiór Informatora dla Maturzystów 2024.

Prosimy o zachęcenie młodzieży do wypełniania Ankiety Maturzysty. Wypełnienie ankiety jest premiowane bezpłatnym egzemplarzem Informatora dla Maturzystów 2024, który można będzie odebrać w stoisku Perspektyw podczas Salonu.

Salon będzie otwarty dla publiczności w godzinach 9.00-15.00.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave