MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Stowarzyszenie „Cognitis” pragnie zachęcić młode, przedsiębiorcze osoby do wzięcia udziału w konkursie, który promuje wśród zdolnej młodzieży maturalnej umiejętności kreatywnego podejścia do realizacji projektów oraz sprawnego zarządzania grupą.

„Talent za Talent” to ogólnopolski konkurs mający na celu wyłonienie wyróżniających się młodych osób, które w trakcie edukacji przedmaturalnej osiągały sukcesy naukowe (zwycięstwa w konkursach i olimpiadach, wysokie stopnie), zdobywały doświadczenie w zarządzaniu organizacjami i projektami oraz w kierowaniu ludźmi (organizowanie wydarzeń szkolnych czy pozaszkolnych, kierowanie organizacjami, stowarzyszeniami młodzieżowymi, kołami naukowymi lub samorządami), angażowały się w działalność na rzecz swojego otoczenia (poprzez wolontariat w organizowaniu ciekawych wydarzeń) oraz podejmowały inne inicjatywy zgodne z niesionymi w projekcie ideami sygnalizującymi postawy dojrzałe i odpowiedzialne.

Organizatorzy chcą pokazać, że angażowanie się na etapie szkoły średniej i studiów w ciekawe, ponadobowiązkowe inicjatywy stwarzające możliwości do rozwoju osobistego, daje szanse do zdobycia umiejętności cenionych przez przyszłych pracodawców. Dla uczestników będzie to świetna okazja do zwieńczenia swojej dotychczasowej działalności w okresie edukacji przedmaturalnej, a jednocześnie głęboka motywacja do dalszych działań i rozwoju na nowym, akademickim etapie życia.

Szczegóły konkursu na www.talentzatalent.pl.

Wszelkie pytania można kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt