MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Zapraszamy do zapoznania się z projektem „Nauka w Twoim Zasięgu” realizowanym przez fundację na rzecz nauki i zdrowia Manuskrypt, który ma na celu edukację studentów (i nie tylko) w obszarze działalności naukowej. Inicjatywa jest współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki ze środków otrzymanych w 2023r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”.

Głównym trzonem projektu jest nawigator statystyczny - narzędzie umożliwiające krok po kroku analizę i opracowanie statystyczne zebranej bazy danych. Oprócz instrukcji tekstowych, algorytm zawiera liczne filmy instruktażowe pokazujące jak wykonać poszczególne działania w programie SPSS Statistics, dostępne są również materiały wideo przybliżające podstawy metodologii badań naukowych.

Kolejnym elementem projektu są podcasty naukowe - cykl 7 rozmów z czołowymi naukowcami Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, które sukcesywnie pojawiać się będą na takich platformach jak YouTube (youtube.com/@fundacjamanuskrypt493) czy Spotify (open.spotify.com). W formie cyklicznej udostępniane są również na Instagramie (instagram.com/fundacja.manuskrypt) doniesienia naukowe - krótkie podsumowania nowych i ciekawych badań naukowych opublikowanych w topowych czasopismach.

W celu przetestowania możliwości nawigatora statystycznego oraz zapoznania się z pozostałymi składowymi projektu zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej fundacji manuskrypt.org.

Perspektywy są patronem medialnym projektu.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!