MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


„Informator dla Maturzystów Perspektywy 2024” cieszy się ogromną popularnością na tegorocznych Salonach Maturzystów! Uczestnicy targów – po wypełnieniu Ankiety Maturzysty – odbierają bezpłatne egzemplarze bestsellera Perspektyw (lub pobierają jego wersję internetową) i wczytują się w starannie zgromadzone informacje m.in.: o strategiach maturalnych, interesujących studiach, jakości szkół wyższych i kierunków, które prowadzą, zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie w Polsce. Nasza checklista spraw ważnych dla osób planujących studia jest pomocą oczekiwaną przez maturzystów, przez ich nauczycieli i doradców zawodowych, wspiera także uczelnie w przekazywaniu kompletnych danych o ich ofercie edukacyjnej.

Perspektywy przekazują tę publikację gratis, bo wiemy,  że kandydaci na studia potrzebują dobrej motywacji, wsparcia mentorów, informacji i mapy drogowej, która jest elementem maturalnej strategii. Mamy nadzieję, że 40-tysięcznego nakładu wydrukowanego dla uczestników Salonu Maturzysty 2023 wystarczy na zaspokojenie apetytu wszystkich uczestników tegorocznej kampanii. Gdyby zabrakło – oferujemy do pobrania e-book informatora!

Ankieta Maturzysty

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave