MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dniach 19-20 września na Uniwersytecie Gdańskim (Wydział Prawa i Administracji, ul. Bażyńskiego 6) oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33) odbędzie się kolejna edycja Salonu Maturzystów Perspektywy 2023.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ostatnich klas szkół średnich oraz ich rodziców do udziału w Salonach! Uzyskane tam informacje pomogą nie tylko zdać maturę, ale także wybrać wymarzony kierunek studiów na wymarzonej uczelni.

Na uczestników Gdańskiego Salonu Maturzystów oraz Krakowskiego Salonu Maturzystów czekają uczelnie z całej Polski, które zaprezentują im swoją ofertę studiów. Ich przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji, planowanych kierunków i warunków studiowania.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku oraz Krakowie przygotowała dla gości Salonu prezentację na temat zasad egzaminu maturalnego w roku 2024. Odbędą się także spotkania z ekspertami, którzy omówią egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz przedmiotów dodatkowych.

Maturzystów zapraszamy do wypełnienia Ankiety Maturzysty. Wypełnienie ankiety jest premiowane bezpłatnym egzemplarzem Informatora dla Maturzystów 2024, który można będzie odebrać w stoisku Perspektyw podczas Salonu.

Wstęp zarówno na Gdański, jak i Krakowski Salon Maturzystów jest wolny i nie wymaga rejestracji. Oba Salony będą otwarte dla publiczności w godzinach 9.00-15.00.

Więcej informacji:

Serdecznie zapraszamy!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt