MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Na Politechnice Świętokrzyskiej młodzież z całego województwa świętokrzyskiego stawiła się licznie na uczelni wraz ze swoimi nauczycielami. Maturzyści 2024 mieli świetną okazję, by zaprojektować swoją ścieżkę kariery.

W czasie uroczystej inauguracji Salonu w Głównej Auli Wykładowej Politechniki Świętokrzyskiej głos zabrali Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski, Marcin Chłodnicki, drugi zastępca prezydenta Kielc, Kazimierz Mądzik, Świętokrzyski Kurator Oświaty, prof. Artur Maciąg, prorektor ds. studenckich i dydaktyki Politechniki Świętokrzyskiej, oraz prof. Stanisław Głuszek, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uroczystość prowadził Kamil Dziewit, rzecznik prasowy Politechniki Świętokrzyskiej.

W bogatym programie wydarzenia były prezentacje oferty edukacyjnej szkół wyższych na rok 2024/2025 z udziałem przedstawicieli uczelni; informacje o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych;  spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

W części targowej uczelnie przedstawiły szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/25. Dla uczestników Salonu Perspektywy przygotowały publikację, która od ponad 30 lat pomaga kandydatom w wyborze kierunku studiów i uczelni, czyli „Informator dla Maturzystów 2024” – aktualny przewodnik na drodze od matury ku wymarzonym studiom – była ona do odbioru gratisowa na stoiskach redakcji.

salonmaturzystow.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!