MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Już po raz siedemnasty na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (w tym roku po raz pierwszy w Centrum Nauk Humanistycznych) odbył się Olsztyński Salon Maturzystów.

Uczestników salonu z województwa warmińsko-mazurskiego przywitali: prof. dr hab. Sławomir Przybyliński,  prorektor ds. studenckich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz dr Agnieszka Barbara Muzyk, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Pani Dyrektor wygłosiła również wykład inauguracyjny, w którym przybliżyła uczniom harmonogram i zasady związane z egzaminem maturalnym 2024.

Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży z przedmiotów egzaminacyjnych oraz spotkania z uczelniami.

Perspektywy w imieniu maturzystów i ich nauczycieli serdecznie dziękują łomżyńskiej OKE, władzom Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiemu Kuratorium Oświaty, władzom miasta i województwa za stałą pomoc w przygotowaniu Salonu!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave