MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Moje pierwsze wrażenia z pobytu w Polsce – to hasło konkursu dla studentów polonijnych z b. ZSRR studiujących w Polsce. Można je przedstawiać w różnych technikach: prezentacji multimedialnej, pracy fotograficznej, opowiadaniu/wierszu. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszej pracy o tematyce polonijnej, w której znalazłyby się takie wątki jak: pierwsze wrażenia  po przyjeździe do Polski, nowa codzienność, polskie tradycje i historia swojej rodziny.

Prace należy nadsyłać do 20 czerwca 2013 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: Fundacja ,,Ocalenie”, ul. Ordynacka 9/21, 00-364 Warszawa, z dopiskiem ,,Konkurs”.

Nagrodą główną jest czytnik do e-booków, ponadto aparaty fotograficzne oraz książki.

Fundacja „Ocalenie” jest organizacją pozarządową. Obszar zainteresowań Fundacji obejmuje przede wszystkim tematy uchodźstwa i migracji, pomocy uchodźcom, imigrantom i repatriantom, integracji i preintegracji uchodźców, imigrantów i repatriantów, dialogu międzykulturowego, wielokulturowości.

Działania Fundacji koncentrują się na pomocy uchodźcom, imigrantom i repatriantom na terenie Polski, wsparciu instytucji państwowych, organizacji pozarządowych i pracodawców w kontakcie z uchodźcami i imigrantami m.in. poprzez: konsultacje, mediacje, organizacje warsztatów, współpracy z instytucjami państwowymi i organizacjami pozarządowymi działającymi w sferze pomocy dla uchodźców i imigrantów, udziale w badaniach monitorujących sytuacje uchodźców w Polsce, wsparciu środowisk polonijnych na Kaukazie, wspieraniu repatriacji osób polskiego pochodzenia z Gruzji.

Kontakt do Fundacji:  00-384 Warszawa, ul. Ordynacka 9, sala 21 (II piętro), tel./fax: +48 22 828 50 54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.ocalenie.org.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt