MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


9 uczelni od Madrytu do Las Palmas na spotkaniu informacyjnym w centrum Warszawy przedstawi atrakcyjne studia magisterskie i doktorskie a także licencjackie po hiszpańsku lub angielsku.

Poznaj możliwości atrakcyjnych wyjazdów edukacyjnych na studia Master - również w ramach w Erasmus+.

Już za 3 dni, 21 października (sobota) w samym centrum Warszawy 10 czołowych uczelni hiszpańskich zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną – od studiów licencjackich, poprzez magisterskie, podyplomowe, po doktoranckie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami za granicą do Instytutu Cervantesa w Warszawie na pierwsze w Polsce targi edukacyjne „Studia w Hiszpanii”.

Studia to czas poszerzania horyzontów! Warto jako miejsce rozpoczęcia lub kontynuacji studiów rozważyć Hiszpanię - tamtejsze uniwersytety oferują szeroką gamę programów w języku angielskim i hiszpańskim, a rozbudowana oferta stypendialna co przyciąga coraz studentów zagranicznych. Ojczyzna Cervantesa jest także kierunkiem numer jeden dla studentów Erasmus+ i programów Study Abroad na całym świecie!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Targów Edukacyjnych „Studia w Hiszpanii”!

Kiedy: 21 października (sobota) w godzinach 10:00 – 17:00

Gdzie: w Instytucie Cervantesa w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 22

Uwaga: obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA, WSTĘP BEZPŁATNY

Głównym celem Targów „Studia w Hiszpanii” jest zaprezentowanie niezwykle szerokiej i zróżnicowanej oferty akademickiej hiszpańskich uniwersytetów i pokazanie polskim studentom jej znakomitej jakości.

W wydarzeniu weźmie udział 9 hiszpańskich uniwersytetów:

Na miejscu będzie można porozmawiać z ich przedstawicielami, poznać ofertę kształcenia i warunki studiowania.

PROGRAM

Targi to wspólna inicjatywa Hiszpańskiej Służby ds. Umiędzynarodowienia Edukacji (SEPIE), Instytutu Cervantesa w Warszawie i Departamentu Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie.

Więcej informacji: www.studyinspain.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (volkanmafia.com) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация. immediate bitwave Apteka internetowa - AptekaKocmyrzowska.pl/ z najlepszymi cenami bez recepty Library zlib project z-library Z-Library project