MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W sobotę 21 października w Instytucie Cervantesa w Warszawie odbyły się pierwsze w Polsce targi edukacyjne „Studia w Hiszpanii”.

Czołowe uczelnie hiszpańskie zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną - od studiów licencjackich poprzez magisterskie i podyplomowe po doktoranckie.

Licznie przybyli maturzyści, studenci oraz absolwenci uczelni uczestniczyli w prezentacjach tamtejszych uniwersytetów, mogli zdobyć cenne informacje nt. programów w języku angielskim i hiszpańskim oraz poznać rozbudowaną ofertę stypendialną.

Rozmowy z przedstawicielami szkół, szczegóły ofert kształcenia i procesu rekrutacji, warunki studiowania i odpowiedzi na pytanie zasadnicze - dlaczego warto studiować w ojczyźnie Cervantesa i  dlaczego jest jednym z najważniejszych kierunków dla studentów Erasmus+ i programów Study Abroad na całym świecie - zaowocują z pewnością decyzjami wielu młodych Polaków o studiach w Hiszpanii.

W wydarzeniu wzięło udział 9 uniwersytetów:

Targi były wspólną inicjatywą Hiszpańskiej Służby ds. Umiędzynarodowienia Edukacji (SEPIE), Instytutu Cervantesa w Warszawie i Departamentu Edukacji Ambasady Hiszpanii w Warszawie.

Zapraszamy za rok!!!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.