MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Na warszawskim Mokotowie rozwija się nowa inicjatywa edukacyjna, która łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie akademickie z nowoczesnym podejściem do nauczania. Liceum Civitas, powstałe dzięki współpracy Collegium Civitas i Warsaw Bilingual School im. Władysława Bartoszewskiego, to miejsce, gdzie edukacja ponadpodstawowa w XXI wieku nabiera nowego wymiaru.

Misja i Ambicje

Liceum Civitas za cel stawia sobie przygotowanie uczniów do dalszej edukacji zarówno na polskich, jak i zagranicznych uczelniach. Jednak to nie jedyna misja - szkoła kładzie szczególny nacisk na rozwijanie praktycznych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. W tym kontekście, program dwujęzyczny (polsko-angielski) staje się kluczowym elementem, opartym na wieloletnim doświadczeniu Warsaw Bilingual School.

Przygotowanie do Świata XXI Wieku

Twórcy Liceum Civitas wierzą, że edukacja nie kończy się na zdobyciu wiedzy teoretycznej. Dlatego kładą duży nacisk na rozwijanie kompetencji przyszłości, takich jak umiejętność pracy w grupie, rozwiązywania problemów czy krytycznego myślenia. Uczniowie stają się także otwarci na potrzeby społeczeństwa i bieżącą sytuację społeczno-polityczną, kształtując umiejętność podejmowania działań.

Dialog, Tolerancja, i Poszerzanie Horyzontów

Liceum Civitas to także miejsce, w którym jednym z priorytetów jest dialog między uczniami, a nauczycielami, co tworzy przyjazną dla edukacji atmosferę. Liceum uczy aktywnego słuchania i wyrażania swojego zdania. Tolerancja, akceptacja oraz szacunek dla potrzeb innych ludzi to fundamenty tej społeczności.

Liceum Civitas to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru, przygotowując uczniów do życia w dynamicznym, zmieniającym się świecie. Dlatego zapraszamy na Dzień Otwarty, byście mogli doświadczyć atmosfery, filozofii i wyjątkowej jakości edukacji oferowanej przez Liceum Civitas. Działaj! Możesz zmienić (swój) świat!

Dzień Otwarty z Wyjątkowymi Gośćmi

Wszystkich zainteresowanych Liceum Civitas, zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 11:00. To wyjątkowa okazja, by spotkać się z rektorem współtworzącego liceum Collegium Civitas - prof. Stanisławem Mockiem oraz Jackiem Żakowskim, kierownikiem Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów. Podczas tego wydarzenia będzie okazja bliżej poznać filozofię, którą kieruje się Liceum Civitas oaz porozmawiać z wybitnymi przedstawicielami świata akademickiego.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.