MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Trzecia Konferencja Kół Naukowych Politechnicznej Sieci Via Carpatia w Politechnice Białostockiej rozpocznie się w czwartek, 16 listopada, o godz. 9.30 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia przy ul. Zwierzynieckiej 16 konferencja prasową, która przedstawi w pigułce założenia wydarzenia i jego atuty zarówno dla studentów, jak i społeczności lokalnych.

W Trzeciej Konferencji Kół Naukowych Politechnicznej Sieci Via Carpatia w Politechnice Białostockiej wezmą udział przedstawiciele 15 studenckich kół naukowych z Politechniki Białostockiej, Politechniki Lubelskiej i Politechniki Rzeszowskiej.

To pierwsze w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia takie spotkanie w Białymstoku. Uczestnicy konferencji w krótkich prezentacjach pochwalą się swoimi najlepszymi osiągnięciami i realizowanymi projektami. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji osiągnięć, integracji pomysłów na wspólne, międzyuczelniane działania, inspiracji i przenikania się potencjałów.

Już dwie pierwsze Konferencje Politechnicznej Sieci Via Carpatia pokazały, że studenci polubili te spotkania i widzą w nich szansę na rozwijanie pomysłów z zakresu kształcenia, nauki i komercjalizacji, jak również promocji.

Szczegóły na: viacarpatia

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.