MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Już po raz ósmy na Politechnice Śląskiej odbędzie się konkurs „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”. Laureaci mogą zdobyć indeks uczelni lub otrzymać punkty preferencyjne w postępowaniu rekrutacyjnym.

Konkurs, który rozpocznie się 17 listopada 2023 roku, skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy będą przystępować do egzaminu maturalnego. Jego celem jest rozwijanie zainteresowania młodzieży wiedzą z wybranych obszarów i dziedzin, propagowanie postawy samodzielności i odpowiedzialności za własny rozwój, a także promowanie szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nagrodą w konkursie są miejsca na wybranych kierunkach studiów stacjonarnych na Politechnice Śląskiej lub dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym.

W ramach konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” odbędą się „Złote Warsztaty”. Są to zajęcia prowadzone przez nauczycieli akademickich Politechniki Śląskiej dla uczniów szkół licealnych i techników, zwłaszcza tych, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona – obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji, regulamin, harmonogram konkursu i warsztatów na stronie: polsl.pl

Rejestracja na konkurs potrwa do 9 stycznia 2024 roku. 

Źródło: polsl.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.