MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Centrum Wsparcia Psychologicznego (CWP) działające przy Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie rośnie w siłę. Świadczyć mogą o tym nowo otwarte dwa w pełni wyposażone gabinety psychologów oraz salka szkoleniowa. Przestrzeń ta pozwoli na realizację konsultacji psychologicznych oraz na przeprowadzanie szkoleń, które oferowane są przez BON UEK dla społeczności akademickiej.

15 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie gabinetów i salki szkoleniowej Centrum Wsparcia Psychologicznego UEK. Symbolicznego pierwszego otwarcia drzwi dokonała Pani Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr hab. Karolina Klecha-Tylec, prof. UEK. CWP obecnie ma do dyspozycji dwa nowoczesne, w pełni wyposażone gabinety oraz salkę szkoleniową zlokalizowane w Pawilonie Ustronie na parterze (pok. nr 008).

Podczas uroczystości odbyła się krótka prezentacja 15-letniej działalności BON. Zostały również wręczone certyfikaty „Uczelnia Przyjazna Osobom z Niepełnosprawnościami” (UPON) dla katedr i jednostek naszej uczelni. Pod linkiem: Wyniki certyfikacji UPON 2023 znajduje się lista wyróżnionych jednostek, które uzyskały odpowiednią liczbę punktów i którym Kapituła UPON przyznała certyfikat na lata 2023-2026.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, jednocześnie zachęcamy do składania wniosków o Certyfikat UPON w kolejnych edycjach. Nabór wniosków rozpocznie się już w styczniu 2024. Wszelkie informacje znaleźć będzie można na stronie biura pod linkiem bon.uek.krakow.pl.

Źródło: uek.krakow.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.