MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W niedzielę 23 czerwca odbył się casting na lipcowe warsztaty teatralno-filmowe dla gimnazjalistów i licealistów  Pozytywna Alchemia organizowane przez Polski Ośrodek Międzynarodowego Instytutu Teatralnego /ITI/, w ramach programu Kultura-Interwencje.

Komisja w składzie: Karolina Kirsz – Przewodnicząca, Jadwiga Wianecka, Agata Życzkowska, Paweł Paszta i Żywia Kosińska zadecydowała, że przed podaniem ostatecznych wyników odbędzie się drugi nabór, w szczególności dla gimnazjalistów oraz osób spoza Warszawy, które nie mogły pojawić się na castingu. Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, proszone są o wysłanie zgłoszenia mailem oraz przygotowanie trwającego maksymalnie 3 minuty nagrania wideo, które będzie zawierało informacje o kandydacie.

Powinieneś opowiedzieć: jak się nazywasz, skąd jesteś, ile masz lat, do jakiej szkoły chodzisz i do której klasy będziesz chodził po wakacjach, czym się interesujesz, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach i co mogą Ci one dać, a także wszystko, co jeszcze chciałbyś powiedzieć o sobie i swoich pasjach.

Zgłoszenia i nagrania należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 26 czerwca do godz. 18:00. Proponowana forma przesyłania większych plików to skorzystanie z bezpłatnej strony: www.wetransfer.com.

Wyniki zostaną podane do piątku 28 czerwca.

Warsztaty mają na celu pogłębianiu samoświadomości młodych osób oraz poszukiwanie sposobów wyrażania trudnych emocji poprzez konstruktywne i twórcze formy. Warsztaty odbędą się w dniach od 22 do 27 lipca 2013 r. w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza oraz w Parku Agrykola w Warszawie, w godzinach 11:00-14:00 i 15:00-18:00. W przerwie przewidziany jest wspólny posiłek dla wszystkich uczestników (14:00-15:00). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dla osób spoza Warszawy nocleg we własnym zakresie.

Ostatniego dnia warsztatów, w sobotę 27 lipca, odbędzie się otwarty dla publiczności pokaz pracy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Sala Laboratorium, godz. 16:00 – wstęp wolny, konieczna rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt