MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

artykuł sponsorowany

Grupa Uczelni Vistula gratuluje tegorocznym maturzystom osiągniętych wyników egzaminu dojrzałości i przygotowała specjalnie dla nich  promocje związane z rekrutacją na rok akademicki 2013/2014.

Wyniki egzaminów maturalnych 2013 są już znane. Na ten dzień maturzyści czekali z niecierpliwością i prawdopodobnie lekką obawą. Po dwóch miesiącach nerwów oraz zmagań z egzaminami każdy z nich odebrał świadectwo dojrzałości oraz aneks z wynikami matury. Staną się one przepustką do zdobycia miejsca na wymarzonym kierunku studiów. Od rozpoczęcia w pełni zasłużonych i zarazem najdłuższych w życiu wakacji dzieli jedynie rekrutacja na uczelnie wyższą. Dla kandydatów na studia  Akademia Finansów i Biznesu Vistula  przygotowała niezwykle ciekawe promocje.

Pierwsza z nich zwalnia osoby biorące udział w rekrutacji z opłaty wpisowej obowiązującej w Uczelni. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłacenie pierwszej raty czesnego. Oferta ważna jest do 16 lipca.

Druga propozycja skierowana jest do maturzystów, którzy posiadają świadectwo ukończenia szkoły średniej ze średnią ocen powyżej 4,5. Wszystkie osoby spełniające powyższe kryterium zostaną zwolnione z opłaty czesnego za I rok studiów na wybranym przez siebie kierunku. Ponadto jeżeli student w kolejnych latach nauki utrzyma średnią powyżej 4,7 uzyska możliwość zwolnienia z czesnego za kolejne lata nauki.

Regulaminy promocji oraz informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronie uczelni www.vistula.edu.pl lub Dziale Rekrutacji:

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 400

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt