MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Juwenalia Politechniki Warszawskiej powracają na Stadionie Syrenka już 17 i 18 maja, wzbudzając niezwykłe oczekiwanie wśród miłośników muzyki i festiwalowej atmosfery. W tym roku, Varsonalia dostarczą jeszcze więcej emocji i niepowtarzalnej atmosfery dla wszystkich uczestników.

Do tego wyjątkowego wydarzenia pozostało mniej niż dwa miesiące, a organizatorzy już teraz ogłaszają pełny skład artystów, którzy zabiorą nas w muzyczną podróż w piątek, 17 maja. Na naszej juwenaliowej scenie wystąpią wtedy między innymi Wilki, gotowe rozgrzać publiczność swoimi legendarnymi przebojami oraz Daria Zawiałow, która swoim hipnotyzującym głosem przenosi w inny wymiar!

Varsonalia są nie tylko dla studentów – to wydarzenie, które zjednoczą wszystkich miłośników dobrej muzyki i festiwali. Co roku przyciąga ono tysiące fanów, którzy chcą doświadczyć niepowtarzalnego klimatu i świetnej zabawy.

Podczas dwóch dni festiwalu czeka na Was bogaty program z 11 niesamowitymi koncertami, mnóstwem atrakcji, stoisk z jedzeniem i rozrywką. To niepowtarzalna okazja, by spędzić czas w gronie przyjaciół, bawiąc się w rytm największych polskich przebojów.

Varsonalia to nie tylko muzyka. To także strefa gastronomiczna, atrakcji, chilloutowa przestrzeń i wiele więcej. Wszystkie te elementy razem tworzą wyjątkowy klimat, który trzeba przeżyć.

Juwenalia Politechniki Warszawskiej, znane teraz jako Varsonalia, to wydarzenie, które rozpala w uczestnikach ducha zabawy i niepowtarzalnej atmosfery. Teraz, gdy pozostało mniej niż dwa miesiące, z dumą ogłaszamy pełny skład artystów, którzy zabiorą Was w muzyczną podróż już w piątek, 17 maja!

Termin: 17 i 18 maja 2024
Miejsce: Warszawa, Stadion Syrenka

LINE-UP

17 MAJA | PIĄTEK

💥 Wilki
💥 Daria Zawiałow
💥 KARAŚ/ROGUCKI
💥 Michał Szczygieł

18 MAJA | SOBOTA


💥 Kombii
💥 Feel

🎟️ Bilety 🎟️

Ticketclub: ticketclub.pl/varsonalia-pw
STAGE24: stage24.pl

Po więcej szczegółów zapraszamy na Facebook’a

fot. facebook.com/JuwenaliaPW

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!