MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Perspektywy Women in Tech Summit 2024 to największe wydarzenie dla kobiet w branży Tech & IT w Europie i Azji. Co roku studenci i młodzi specjaliści ze Wschodu przyjeżdżają na Summit, poszukując stażu i pracy w największych, światowych firmach technologicznych czy chcąc poznać inspirujących ludzi i najnowsze trendy w STEM. Jedną z nich jest Fatima Turgunbaeva – obecnie Software Engineer w Digital Hub Warsaw/Bayer – przyjechała do Warszawy i znalazła na Summicie wymarzoną pracę.

Jedną z nich jest Fatima Turgunbaeva – obecnie Software Engineer w Digital Hub Warsaw/Bayer – przyjechała do Warszawy i na Summicie znalazła wymarzoną pracę:

„Dwa lata temu wraz z 17 dziewczynami z Kirgistanu przyjechałyśmy do Polski na „Perspektywy Women in Tech Summit” w ramach stypendium. Stypendium to pokryło prawie wszystkie nasze wydatki. Chodziłam wszędzie, pytając wszystkich o rady, dowiadując się o firmach, rejestrując się, zostawiając kontakty i CV. Kilka miesięcy później otrzymałam e-mail z informacją, że mają nowe, wolne miejsca pracy. Aplikowałam, przeszłam wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, dostałam ofertę i przeprowadziłam się do Warszawy.

Poprzednim razem byłam na Summicie jako „uczestnik”, a w kolejnym roku już jako „wystawca”. Szczerze mówiąc, nie mogłam nawet o tym marzyć. Moje plany były zupełnie inne, ale jak to mówią, plany Boga są zawsze lepsze od własnych. Kiedy stałam przy naszym stoisku DHub, było to niezwykłe uczucie.

Dziękuję Perspektywy Women in Tech i dr Biance Siwińskiej za Wasz wkład. To, co robicie jest słuszne! I dziękuję Digital Hub Warsaw/Bayer za przyjęcie mnie. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dać z siebie wszystko”.

Podobnie jak Fatima, możesz budować i rozwijać swoją karierę w branży razem z naszymi Partnerami. Odwiedź Career Expo podczas Summitu, gdzie możesz zapoznać się z ponad 100 stoiskami najbardziej innowacyjnych światowych firm. Spotkaj się z ekspertami i omów z nimi swoje CV, poznaj procedury rekrutacyjne oraz uzyskaj cenne wskazówki i porady. W 2023 roku w Summicie wzięło udział ponad 11 tys. uczestników z 88 krajów.

womenintechsummit.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!