MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


17 kwietnia 2024 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbędą się Tragi pracy pod hasłem „UPoluj Pracę”. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczelnianych aktywności, będzie można się zapoznać z ofertą pracy staży i praktyk ponad pięćdziesięciu branżowych firm, przedsiębiorstw i instytucji oraz wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach przygotowanych przez Biuro Karier UPP.

Podczas Targów nie tylko będzie można poznać najnowsze trendy na rynku pracy, ale także wziąć udział w inspirujących prelekcjach prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak rozwijać umiejętności miękkie, skutecznie komunikować się w miejscu pracy, radzić sobie z trudnymi sytuacjami oraz rozwijać swoją karierę zawodową. Omówione zostaną tematy związane m.in. z zastosowaniem mediacji w przypadku mobbingu i dyskryminacji w miejscu pracy, obroną przed manipulacjami, komunikacją interpersonalną oraz etycznym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dodatkowo, poruszone zostaną kwestie takie jak efektywne zarządzanie czasem, negocjacje oraz relacje pracownika z pracodawcą.

Ponadto, na studentów czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych, które mogą otworzyć drzwi do wymarzonej pracy. To okazja dla studentów, absolwentów i osób poszukujących pracy do poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Targach pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, które będą miały miejsce w hali maszyn Wydziału Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej przy ul. Wojska Polskiego 50A w godzinach od 10:00 do 14:00. 

puls.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!