MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


The Deal to cykl konferencji, paneli i warsztatów, których celem jest inspirowanie młodych osób i nauka negocjowania różnego rodzaju kontraktów.

Wydarzenie to organizowane jest przez Studenckie Koło Naukowe Negocjator i odbędzie się 9-10 maja 2024 roku na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Dzięki spotkaniom z ciekawymi postaciami ze świata biznesu i polityki, studenci mogą poznać rzeczywistość osób, które każdego dnia mają do czynienia z negocjacjami na najwyższym szczeblu. Wydarzeniem otwierającym cały cykl jest konferencja z managerami dużych korporacji – reprezentantami naszych partnerów. Kolejne dni obfite są w warsztaty organizowane przez firmy i skierowane do wyselekcjonowanej grupy uczestników. Zwieńczeniem projektu jest panel dyskusyjny, a także seria warsztatów praktycznych przeprowadzanych przez doświadczone osoby z różnych branż.

Na konferencję, zapraszamy najlepszych biznesmenów, prezesów korporacji oraz liderów z różnych dziedzin, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Poprzez prezentacje, warsztaty i panele dyskusyjne uczestnicy będą mieli okazję zdobyć cenne informacje i inspiracje do rozwoju zawodowego. 

W tegorocznej edycji skupimy się również na merytoryce i teorii, aby zapewnić uczestnikom solidną bazę wiedzy. Każdy z uczestników będzie mógł nauczyć się praktycznych umiejętności oraz zdobyć wiedzę, która będzie przydatna w ich przyszłej karierze zawodowej. Naszym celem jest nie tylko inspiracja, ale także konkretna nauka i rozwój kompetencji. 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!