MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Prof. Jolanta Tkaczyk z Akademii Leona Kozmińskiego została zaproszona do Komitetu Zarządzającego Europejskiej Akademii Marketingu (EMAC) jako przedstawicielka Polski.

Prof. Tkaczyk będzie reprezentować nasz kraj przez najbliższe 3 lata. Oficjalne objęcie stanowiska nastąpi podczas dorocznej konferencji EMAC w Bukareszcie w maju 2024 roku.

W głosowaniu polskich członków EMAC, Prof. Tkaczyk otrzymała zaszczytny tytuł national representative of EMAC na 3-letnią kadencję. Ostatnie 6 lat funkcję tę pełnił dr Marcin Awdziej z Akademii Leona Koźmińskiego.

Europejska Akademia Marketingu (EMAC) jest profesjonalnym stowarzyszeniem dla naukowców zainteresowanych teorią i badaniami marketingowymi, założonym w 1975 roku. Jej celem jest stworzenie miejsca dla osób zawodowo zajmujących się szeroko pojętym marketingiem. Służy jako platforma do rozpowszechniania informacji i promowania międzynarodowej wymiany w dziedzinie marketingu.

Akademia ma ponad 1000 członków z ponad 50 różnych krajów na wszystkich pięciu kontynentach. EMAC organizuje różne wydarzenia, takie jak konferencje i seminaria naukowe, przyznaje nagrody za wybitną działalność naukową oraz publikacje. Ponadto, EMAC wydaje International Journal of Marketing Research, który jest flagowym czasopismem stowarzyszenia.

Źródło: kozminski.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!