MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Studiujesz kierunek informatyczny lub techniczny? Jesteś aktywna społecznie i chciałabyś zaangażować się w jakiś ciekawy projekt edukacyjny? Świetnie, bo właśnie trwa nabór do kolejnej edycji wolontariatu IT FOR SHE Kids!

Podziel się swoją wiedzą i pasją do nauki z dziećmi ze szkół podstawowych z małych miejscowości i wsi w całej Polsce. Razem rozbudzimy w nich miłość do nowych technologii!

Aplikuj już dziś!

W ramach wolontariatu w miesiącach lipiec-wrzesień 2024 będziesz mogła poprowadzić - samodzielnie lub wspólnie z inną wolontariuszką - 3-dniowe warsztaty edukacyjne dla dzieci w wybranej miejscowości lub szkole w Polsce.

Program zajęć pomożemy Ci przygotować w ramach kompleksowego szkolenia dla wolontariuszek, które odbędzie się w lipcu i będzie prowadzone przez znakomitych ekspertów z czołowych firm branży Tech&IT. To właśnie oni - jako Mentorki i Mentorzy - pomogą Wam w przygotowaniu warsztatów, zapewniając nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również wspaniałe pomoce naukowe (roboty, drukarki 3d i inne). Ponadto Mentorka lub Mentor będą mogli wesprzeć Was osobiście podczas warsztatów z dziećmi.

Projekty edukacyjne IT for SHE Kids będą realizowane w ramach Programu wolontariatu IT for SHE oraz programu "PROJEKTOR" dla dzieci ze szkół podstawowych w całej Polsce.

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania obszarem STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) wśród dzieci, promowanie kobiet w roli ekspertek technologicznych i uruchamianie ich potencjału społecznego. Czekamy na Ciebie do 20 czerwca 2024.

Regulamin i szczegóły programu znajdziesz na: itforshe.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!