MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Jaka powinna być? Jak to osiągnąć? – na te pytania będą chcieli odpowiedzieć uczestnicy Wielkiej Debaty Edukacyjnej, którą Teatr im. Słowackiego organizuje 5 czerwca 2024 roku o godz. 12.00 w swoim gmachu głównym przy placu Św. Ducha 1 w Krakowie. Udział w spotkaniu zapowiedziały m.in. dr Gabriela Olszowska, Małopolska Kurator Oświaty, przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej i Urzędu Miasta Krakowa.

Wielka Debata Edukacyjna to wydarzenie niemające precedensu w skali kraju. Tego dnia głos zostanie oddany tym, którzy z polską edukacją mierzą się na co dzień, praktykom, mającym stały, bezpośredni kontakt ze szkołą: uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, dyrektorom szkół oraz przedstawicielom władz oświatowych.

Debatę poprowadzi Wojciech Rzehak, kierownik działu edukacji Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, a gośćmi będą m.in.: dr Aleksandra Korczak (ekspertka do spraw lektur szkolnych, wyróżniona w konkursie Nauczyciela Roku 2022), Wioletta Kalka (Nauczyciel zmienia zawód), Anna Schmidt-Fic (organizacja Protest z Wykrzyknikiem, koordynatorka akcji Wolna Szkoła) czy Dariusz Martynowicz (Progresownia, Nauczyciel Roku 2021), Marcin Dębski (dyrektor w Zespole Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie). 

Celem spotkania jest wymiana myśli, planów i marzeń o dobrej szkole… marzeń, które mają szansę się ziścić w nieodległej przyszłości.

teatrwkrakowie.pl

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!