MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Uczelnia Łazarskiego odnosi sukcesy nie tylko edukacyjne, ale także sportowe. Prestiżowe Narodowe Mistrzostwa Polski ATP w tenisie amatorskim na kortach “Warszawianki” wygrał Prezydent Uczelni Łazarskiego Juliusz Madej. Zwyciężył zarówno w grze indywidualnej, jak i deblu w kategorii wiekowej 55+.

Juliusz Madej pokonał po wyrównanym meczu 6:3, 6:3 Bogusława Rogowskiego w grze indywidualnej oraz w parze z Janem Papierzem parę Piotr Iwiński-Waldemar Świerzbiński 6:3, 6:2. To kolejny sukces sportowy Prezydenta Uczelni Łazarskiego, po zwycięstwach na 53. Międzynarodowym Turnieju Seniorów ITF w Sopocie.

O Narodowych Mistrzostwach Polski w tenisie amatorskim

Narodowe Mistrzostwa Polski atp w tenisie to największa impreza tenisowa dla amatorów. Turniej o najwyższej randze atp – ranga 1 oraz najwyższej randze ITF Seniors w Polsce – ranga 2. Turniej, na którym w 2012 roku, ponad 350 zawodników walczyło o miano najlepszych z najlepszych w 13 kategoriach wiekowych, w grach pojedynczych, deblowych i mieszanych. Tegoroczne 29. Narodowe Mistrzostwa Polski atp rozegrane byly w dniach 13-18 lipca 2013 roku na kortach CTGiF Warszawianka.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt