MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


Prof. Krzysztof Szoszkiewicz, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, został przewodniczącym Konferencji Rektorów Uczelni Rolniczych i Przyrodniczych w kadencji 2024-2028.

Konferencja Rektorów Uczelni Rolniczych i Przyrodniczych w swoich działaniach reprezentuje uczelnie rolnicze oraz uczelnie prowadzące kierunki przyrodnicze i rolnicze: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Politechnikę Bydgoską im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Mamy nadzieję, iż pod egidą nowo wybranego przewodniczącego i przy wsparciu rektorów uczelni przyrodniczych i rolniczych uda się rozwinąć wiele ciekawych inicjatyw w obszarze nauki i dydaktyki, zaspokoić pilne potrzeby związane m.in. z przygotowaniem dobrze wykwalifikowanych kadr, wyzwaniami stojącymi przed polskim rolnictwem i gospodarką żywnościową, a także wypromowaniem silnej, nowoczesnej i otwartej marki uczelni przyrodniczych/rolniczych.

Źródło: puls.edu.pl

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!