mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.

Drzwi szeroko otwarte!

Już w najbliższych tygodniach uczelnie otworzą swoje wrota dla kandydatów na studia, wirtualnie lub w realu. Zawsze zachęcaliśmy do wykorzystania tej formy kontaktu z uczelnią – po dwóch pandemicznych latach jesteśmy przekonani, że udział w takich spotkaniach jest wręcz konieczny, by dobrze wybrać studia.

Od 23 lat Perspektywy dają wszystkim kandydatom na studia znakomite narzędzie ułatwiające dokonanie wyboru studiów: nasz Ranking Szkół Wyższych. Do dyspozycji jest także Ranking Kierunków Studiów prezentujący zestawienia dotyczące najpopularniejszych kierunków. Ale… bez wizyty na uczelni, choćby wirtualnej, nie powinno się podejmować wiążących decyzji dotyczących przyszłości. Liczy się bowiem także atmosfera, otoczenie, warunki studiowania a tych, subiektywnych przecież, cech, nie sposób oddać w rankingu. Skoro jednak mamy spędzić w jakimś miejscu co najmniej trzy lata, warto się po nim rozejrzeć choćby wirtualnie (choć liczymy na to, że w miarę poprawy sytuacji epidemicznej coraz więcej szkół wyższych będzie organizować dni otwarte w tradycyjnej formule).

Czytaj więcej »

Poznaj studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość

Chcesz podjąć studia, które zagwarantują ci pewną przyszłość? To słuszna droga, bo w życiu warto podejmować racjonalne decyzje i konsekwentnie dążyć do celu. Wsparcie znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Ich bogatą ofertę oraz wykładowców możesz poznać w trakcie Dni Otwartych Online, które odbędą się w dniach 25-30 lipca. Uczestnicy zyskają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji: 50% rabatu na pierwszy rok studiów

Czytaj więcej »

POlitechnika Warszawska

Skoro dotarliście na tę stronę, to oznacza, że jesteście ciekawi:

  • jak zostać studentem Politechniki Warszawskiej,

  • jakie kierunki są w naszej ofercie,

  • co ciekawego robi inżynier,

  • czym jest słynne życie studenckie

    Czytaj więcej »

{Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej!

Serdecznie zapraszamy na {Wirtualny} Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej! W tym roku ponownie spotkamy się z Wami w formie wirtualnej. Wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10.00-13.00. Dzień Otwarty pozwoli Wam poznać naszych wspaniałych studentów i młodych naukowców. W ramach wydarzenia odpowiemy również na czacie na Wasze pytania, dotyczące studiów i procesu rekrutacji.

Czytaj więcej »