MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia Zamojska

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Leona Koźmińskiego

Politechnika Łódzka

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Dyplom po dyplomieDyplom ukończenia studiów wyższych dla jednych absolwentów jest upragnionym finałem, dla innych – przepustką do dalszego zdobywania wiedzy i umiejętności.

LiFe long learnigStudia podyplomowe, definiowane jako forma kształcenia inna niż studia wyższe i studia doktoranckie

5 pytań Homo FuturusaNie będziesz już studentem. Ten status przysługiwał na studiach licencjackich i magisterskich.

 GUS donosi, iż średnio o 10 proc. rocznie rośnie liczba słuchaczy na studiach podyplomowych. Agencje pośrednictwa pracy opisują to zjawisko ze swojej perspektywy: z 12-tu do 20-tu wzrosła liczba absolwentów podyplomówek aplikujących na jedną propozycję adekwatnej pracy. Najwięcej chętnych jest w wielkich miastach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Świat według Gadacza i BaumanaJak Unia Europejska wpływa na kształt współczesnej kultury? Już 8 września, podczas inauguracji Europejskiego Kongresu Kultury, prof. Zygmunt Bauman wskaże związek między kulturą a procesami globalizacji. 

Tomasz MnichTomasz Mnich, autor tekstów promujących w Perspektywach edukację menadżerską, coach, posiadacz dwóch dyplomów MBA, absolwent 7 studiów podyplomowych, uczestnik ponad 200 szkoleń specjalistycznych, jest Człowiekiem Jakości 2011 roku. 

Kierunek marzeń? UJ uruchomił studia o winieWydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uruchomił trwające dwa semestry studia podyplomowe z zakresu enologii, czyli wiedzy o winie. 

E-biznes na UMK w ToruniuW listopadzie 2011 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu rozpoczęły się nowe studia podyplomowe w zakresie e-biznesu.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt