MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Politechnika Łódzka

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Studia magisterskie II stopnia

Grupa kierunków
Podgrupa kierunków
Kierunek
Tryb studiów
Typ uczelni
Województwo
Doprecyzuj kryteria wyszukiwania, aby znaleźć studia dla siebie. Im więcej szczegółów określisz, tym dokładniejsze wyniki otrzymasz. Sam decydujesz, jak szukasz!
porównaj studia

Master za granicą - czy warto?Studia zagraniczne mogą być wielką życiową przygodą. W dodatku niezwykle pożyteczną, bo wpis o ich ukończeniu świetnie wygląda w CV. Ale czy trzeba wyjechać na całe pięć lat?

Tego nie ma CVKogo zatrudni pracodawca, który ma do wyboru kilku, czy nawet kilkunastu kandydatów o podobnych kwalifikacjach? Dlaczego dobrze jest umieć nazywać swoje uczucia?

Nie lubimy łączyć75 proc. Polaków w wieku 15-34 lata nigdy nie łączyło pracy z nauką. W większości krajów Unii Europejskiej jest na odwrót – tam pracuje blisko 70 proc. studentów.

 Nowe kategorie konkursowe i blisko milion złotych w puli nagród nowej odsłony największego konkursu technologicznego dla studentów z całego świata – Imagine Cup 2013.

Most WantedZ badań wynika, że ukończenie studiów to najlepsza inwestycja: osoby z wyższym wykształceniem zarabiają średnio o 70 proc. więcej. Ważne jest też co i gdzie studiujemy. 

Magister po angielskuNie musisz wyjeżdżać z kraju, żeby studiować po angielsku! – to hasło kampanii Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundacji Edukacyjnej Perspektywy promującej programy anglojęzyczne wśród polskich uczniów i studentów.

Czas na staże i praktyki Polscy 15-24-latkowie należą do najmniej aktywnych zawodowo Europejczyków – wynika z badania Eurostatu. W ciągu ostatnich lat odsetek zatrudnionych zmalał z 50 proc. do 35 proc.

ECTS – wspólna waluta akademickaEuropean Credit Transfer System często porównuje się do Euro, wspólnej waluty Unii Europejskiej. W tym kontekście system punktowy jest rodzajem wspólnej waluty akademickiej.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!