MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W jakim kierunku warto się kształcić, aby zdobyć zatrudnienie w branży IT, grywalizacja – jak ją wykorzystać w nowej pracy, stanowisko project managera od kuchni, praca w lotnictwie – co trzeba wiedzieć, aby ją zdobyć? 3 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się targi pracy JobSpot. W programie warsztaty, wykłady, networking, indywidualne rozmowy z rekruterami. Wstęp wolny. Zapisy.

Urząd Patentowy RP po raz kolejny podejmuje temat roli wzornictwa w innowacyjnej gospodarce, organizując po raz ósmy międzynarodową konferencję z cyklu Innowacyjność i kreatywność w gospodarce.  Konferencja odbędzie się w dniach 26 – 27 marca br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ponad 200 wystawców z Polski i ze świata  Uczelnie, szkoły policealne, licea i technika
 Spotkania z ekspertami OKE i prezentacje uczelni  Finał konkursu "Genius Universitatis" na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni  Warsztaty dla maturzystów

Trzykrotnie więcej młodzieży niż przed rokiem oblegało polskie stoisko narodowe na targach edukacyjnych w stolicy Białorusi!

Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”? W ramach inicjatywy PwC "Sukces w sukience"
Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka?

Już 27 lutego podczas inauguracji XXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego "Perspektywy 2015", poznamy w Warszawie zwycięzców czwartej edycji konkursu na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni Genius Universitatis 2015.

Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz dowiedzieć się, jak zrealizować wymarzony scenariusz zawodowy? Na wszystkie pytania na temat rynku pracy i możliwości rozwoju swojej kariery znajdziesz odpowiedź już 4 marca podczas ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery!

Uczysz się od czterech lat angielskiego, a nadal speszony nie potrafisz odpowiedzieć, jak dotrzeć na Dworzec Centralny? Napisanie listu w obcym języku zajmuje ci cały dzień? Gdy musisz zareagować spontanicznie - mieszają ci się wszystkie czasy i końcówki? You’re doing it wrong!

4 marca 2015r. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie zaprasza na Drzwi Otwarte. Tego dnia Uczelnia zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną oraz bazę dydaktyczno-szkoleniową.

Forum Młodej Logistyki to możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wiodących firm branży logistycznej a studentami i absolwentami.

Przyjdź na największe studenckie Targi Pracy Transportu i Logistyki, porozmawiaj ze swoim potencjalnym pracodawcą i zostaw swoje CV! Dowiedz się, jak podbić serce rekrutera i jak skutecznie komunikować się ze swoim szefem.

Już 23 lutego rusza kolejna edycja warsztatów językowych AIESEC Native School! Kursy skierowane  głównie do licealistów oraz studentów prowadzone będą przez native speakerów.  Studenci z Francji, Kanady, Hiszpanii i Włoch  przyjeżdżają do Warszawy, aby przez 9 tygodni uczyć rówieśników  języka w luźniej atmosferze oraz dzielić się kulturą swojego kraju, w trakcie innowacyjnych zajęć takich jak lekcja w parku, kawiarni czy  wspólne wyjścia na imprezę.

Latem 2015 r. wybrani studenci i doktoranci z różnych uczelni i kierunków już po raz jedenasty stworzą interdyscyplinarny zespół poświęcony rozwikłaniu naukowych problemów postawionych przez dynamiczny świat biznesu.

Instytut Filologii Polskiej UMCS zaprasza wszystkich maturzystów do udziału w bezpłatnym cyklu zajęć przygotowujących do pisemnej i ustnej matury z języka polskiego. Zajęcia rozpoczynają się 27 lutego br. i potrwają do 25 kwietnia br.

„Władca Piasków” to debiutancka powieść młodej pisarki Elizy Drogosz, uczennicy III Społecznego Liceum STO im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Już w pierwszym tygodniu sprzedaży książka odniosła sukces.

09.02.2015 r, zakończył się pierwszy etap Olimpiady Logistycznej i Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Założenie własnego biznesu w Polsce jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak obecnie. Dobre warunki rozwoju dla młodych firm nie zawsze są jednak gwarancją sukcesu. Wielu błędów, jakie popełniają młodzi ludzie można uniknąć, korzystając z doświadczeń biznesowych praktyków.

Myślisz o studiach społecznych, prawie lub stosunkach międzynarodowych? Chcesz przygotować się do matury z WOS-u lub ugruntować swoją wiedzę z tego przedmiotu? Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Akademię Europejską Dariusza Rosatiego - bezpłatny kurs dla maturzystów przygotowujący do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie. Uroczysta inauguracja oraz pierwsze zajęcia odbędą się już 21 lutego 2015 r.

Delfinoterapia pomaga w przypadku wielu problemów i schorzeń. Możecie przyczynić się do powstania ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie delfiny będą „na etacie”, kupując książki z dziedziny psychologii. Zachęcamy do innych form wsparcia tego projektu, bo jest fantastyczny!

Polski Komitet Normalizacyjny już po raz czwarty organizuje Ogólnopolską Konferencję „Normalizacja w szkole” skierowaną do środowiska oświatowego. Tegoroczna edycja organizowana jest wspólnie z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Konferencja odbędzie się 11 marca br. w Łodzi, w siedzibie ŁCDNiKP. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie hasło „Normy wyrównują szanse”.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt