REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


O kobietach w technologiach, trudnej sztuce organizacji wielkiego międzynarodowego eventu online, technologii 5G wkraczającej w nasze życie i... szklanym suficie, w który rozbija sobie głowę wciąż wiele kobiet - dr Bianka Siwińska w  wywiadzie dla “Przeglądu”.

Polscy studenci w ramach programu Erasmus najchętniej wyjeżdżają do Hiszpanii, Włoch i Niemiec. Na bardziej odległej pozycji była Wielka Brytania. Od tego roku wymiana z tym krajem nie będzie możliwa ze względu na jego wyjście z Unii Europejskiej.

Politechnika Łódzka, wdrażając najlepsze i sprawdzone praktyki realizuje projekt „Budowanie doskonałości PŁ”. JM Rektor przyznał granty za najlepsze dobre praktyki pokazujące przykłady działań, które mogą korzystnie wpłynąć na rozwój uczelni w obszarze nauki, kształcenia i organizacji życia akademickiego.

Komisja ds. nauki KRASP apeluje do wszystkich osób ze społeczności uczelni o aktywne włączenie do rzetelnego przedstawiania korzyści osobistych i społecznych związanych z powszechnym poddaniem się szczepieniu przeciwko COVID-19.

1 stycznia 2021 r. przestały istnieć Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ich miejsce utworzono Ministerstwo Edukacji i Nauki. Na jego czele stanął minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, który dotąd kierował dwoma resortami.

Zespół pracowników z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego na zlecenie Stowarzyszenia Biznes – Nauka – Samorząd „Pro Silesia” przygotował raport pt. „Obawy rodziców i nauczycieli wobec nowych form edukacji w okresie pandemii SARS-CoV-2. Studium województwa śląskiego”. Celem opublikowanego 22 grudnia dokumentu było zdiagnozowanie, co w edukacji zdalnej budzi największy lęk.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!