MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W niedzielę 15 marca 2015 r. w godz. 10:00-14:00 w nowym budynku Uczelni - Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych UEP (ul. Towarowa 55) odbędzie  się  Dzień Kandydata czyli Drzwi Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

2 marca 2015 roku w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie odbyła się VI edycja konferencji „Prawo i zarządzanie w systemie oświaty”. Spotkanie otworzyła i przywitała zgromadzonych uczestników Rektor dr prof. UTH Iwona Przychocka. Moderatorem dyskusji był gen. dyw. dr inż. prof. UTH Stanisław Krysiński.

Już po raz drugi jest realizowany Projekt „Matura i co dalej, czyli jak dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego” organizowany przez Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience, działające przy Katedrze Systemów Zarządzania i Innowacji Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.  Studenci w trakcie dwóch miesięcy przeszkolą niemal 600 uczniów klas maturalnych z województwa łódzkiego.

Poszerzenie wiedzy z dziedziny IT, motywacja do realizacji marzeń oraz inspiracja do poszukiwania innowacji – oto, co czeka uczestników Inspiring Solutions. Członkowie Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej oraz CEMS Club Warsaw już po raz ósmy zapraszają do wzięcia udziału w największej w Polsce studenckiej Konferencji poświęconej zastosowaniu IT w biznesie, odbywającej się w dniach 23-27 marca 2015 nie tylko jak zawsze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale również po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 

Do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Marzenie o Nauce” Fundacji EFC. Dzięki stypendiom uczniowie ostatnich klas gimnazjów mogą podjąć naukę w najlepszych liceach na terenie całego kraju. Fundacja EFC pokrywa wszelkie niezbędne koszty związane z nauką, zakwaterowaniem oraz wyżywieniem w czasie trzyletniej nauki, a także zorganizowane wyjazdy w czasie ferii letnich i zimowych.

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni i przyszłej ścieżki kariery? Nie wiesz,  który kierunek studiów najbardziej będzie do Ciebie pasował? Przyjdź na Drzwi Otwarte UMCS i wybierz swój klucz do sukcesu!

Właśnie rozpoczęła się szósta edycja konkursu „Jestem szefową” – inicjatywy skierowanej do uczennic klas I i II szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, zainteresowanych rozwijaniem zdolności przywódczych.

Czy w centrum miasta my i inni młodzi mamy gdzie spędzać czas po szkole? Czy są w naszej okolicy miejsca, w których nikt nie spaceruje? Czy bycie rowerzystą i rowerzystką w naszej miejscowości lub wsi jest przyjemne i bezpieczne? – takie i inne pytania zadadzą sobie tegoroczni uczestnicy i uczestniczki Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Już 14 marca br. na Wydziale Chemii UMCS odbędzie się I etap eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju All-chemicznego.  Zmotywowani sukcesem ubiegłorocznej edycji członkowie Koła Naukowego „Alkahest”, zdecydowali się kontynuować inicjatywę, równocześnie rozszerzając zasięg konkursu na ogólnopolski, a jego tematykę - na inne dziedziny chemii. Od 2015 roku konkurs jest więc kontynuowany pod nazwą „Ogólnopolski Turniej All-chemiczny”, a bieżąca edycja będzie obejmowała tematykę zastosowania chemii w kryminalistyce.

Do you speak English? Coraz rzadziej słyszymy takie pytanie. Z tej prostej przyczyny, że po angielsku mówi dziś praktycznie cały świat. Współczesne realia zawodowe i nie tylko, stawiają znajomość angielskiego wśród najważniejszych umiejętności. How well do you speak English? albo Do you speak English fluently? To pytania zdecydowanie bardziej aktualne i na miejscu. Tym samym bardzo ważnym elementem procesu edukacji jest nauka języka angielskiego. Warto przy tym pamiętać, że na naukę nigdy nie jest za późno.

Niezwykle miło nam poinformować, że dr Bianka Siwińska, dyrektor zarządzająca Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, red. naczelna "Perspektywy" została laureatką VI edycji konkursu "Bizneswoman Roku" w kategorii "Działalność na rzecz kobiet". Konkurs przygotowywany jest przez "Sukces pisany szminką", "Forbes" i "PriceWaterCoopers" .

Jabłko z logo uczelni przyrodniczej, kampania prasowa oparta na autorytecie znanych wykładowców, brawurowy fanpage uczelniany, wzorcowa promocja międzynarodowa, przyjazny dla użytkowników serwis rekrutacyjny, „uśmiechnięte” hasła promujące kierunki studiów - oto zdobywcy statuetek Genius Universitatis 2015, konkursu na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni w roku akademickim 2014/15. Konkurs zorganizowała Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Z wielki trudem pomieścili się w Sali Mikołajskiej wszyscy zainteresowani udziałem w sobotnich warsztatach dla maturzystów. Uczestnicy siedzieli na podłodze i scenie i z uwagą słuchali Dariusza Kulmy, który znakomicie potrafi rozładować przedmaturalny stres dobrymi i - co najważniejsze! - realnymi nawet dwa miesiące przed egzaminem - radami.

Agresja, cyberprzemoc, narkotyki, brak ruchu i zła dieta to współczesne zagrożenia, które dotykają uczniów. Jak sobie z nimi radzić? „Ważne lekcje” to nowoczesny projekt edukacyjno-informacyjny skierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców, gdzie znajdą oni wskazówki, jak poradzić sobie z tymi problemami.

Mobilny monitoring trudnodostępnych miejsc, bioaktywne opatrunki hydrożelowe przyspieszające gojenie, kombinezony monitorujące puls i tętno, interaktywne okulary, wojskowe kamuflaże, inteligentne lusterka dostosowujące się do pozycji kierującego, a także ciężkie maszyny do pracy w terenach bagnistych i nowatorskie technologie w produkcji biopaliw - w sumie ponad 130 eksponatów, wśród których bardzo wiele już niedługo może przyczyniać się na co dzień do poprawy zdrowia i ratowania życia - wszystkie te wynalazki można było obejrzeć, dotknąć i porozmawiać z ich twórcami na tegorocznej XXII Giełdzie Wynalazków w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W jakim kierunku warto się kształcić, aby zdobyć zatrudnienie w branży IT, grywalizacja – jak ją wykorzystać w nowej pracy, stanowisko project managera od kuchni, praca w lotnictwie – co trzeba wiedzieć, aby ją zdobyć? 3 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się targi pracy JobSpot. W programie warsztaty, wykłady, networking, indywidualne rozmowy z rekruterami. Wstęp wolny. Zapisy.

Urząd Patentowy RP po raz kolejny podejmuje temat roli wzornictwa w innowacyjnej gospodarce, organizując po raz ósmy międzynarodową konferencję z cyklu Innowacyjność i kreatywność w gospodarce.  Konferencja odbędzie się w dniach 26 – 27 marca br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ponad 200 wystawców z Polski i ze świata  Uczelnie, szkoły policealne, licea i technika
 Spotkania z ekspertami OKE i prezentacje uczelni  Finał konkursu "Genius Universitatis" na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni  Warsztaty dla maturzystów

Trzykrotnie więcej młodzieży niż przed rokiem oblegało polskie stoisko narodowe na targach edukacyjnych w stolicy Białorusi!

Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”? W ramach inicjatywy PwC "Sukces w sukience"
Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka?

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave